איך להוציא תלוש שכר וולט בצורה נכונה?

בתקופת הקורונה אחת העבודות הבולטות והמבוקשות ביותר היתה שליחים של וולט, ולמרות שחרור ההגבלות, העבודה הזו עדיין נשארה מבוקשת מאוד.

הקורונה לימדה אותנו לוותר על מסעדות ולבצע הזמנות הביתה, והעם כבר התרגל לכך, כך ששליחים של וולט נהנים מעבודה קבועה ומשמעותית ורבים בוחרים בה, בין אם בתור עבודה קבועה יחידה ובין אם בתור השלמת הכנסה במקביל לעבודה הקבועה שלהם.

איך זה עובד מבחינת השכר? איך מבצעים תיאום מס וולט וכיצד מונפק תלוש שכר וולט? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

עבודה מול חשבונית

חברת וולט לא מעסיקה את השליחים בתור שכירים של החברה, אלא הם עובדים בתור עצמאיים. השליחים של וולט צריכים להנפיק לחברה חשבונית עבור השירותים שלה ובהתאם לכך היא משלמת להם את השכר המתאים.

יחד עם זאת, הקמה וניהול של עסק עצמאי זה לא עניין פשוט, ולכן אנו מציעים לכם את הליווי המקצועי שלנו ושירותים אשר יאפשרו לכם לעבוד מול וולט בצורה מסודרת ולסדר את כל מה שצריך מול רשויות המס באופן נכון ומוגדר.

בין אם זה הקמה של העסק, הנפקה של חשבוניות, תיאום מס וולט וכל דבר נוסף, השירות שלנו הופך את העבודה מול וולט להרבה יותר פשוטה ולכן הרבה יותר שליחים מעדיפים לעבוד מולנו בתחום הזה.

דיווחים מסודרים לרשויות המס

בישראל חלה חובה לדווח על כל שקל שאתם מרוויחים, גם אם מעבודה בתור עצמאיים וגם מעבודה בתור שכירים. במיוחד שליחים של וולט אשר עובדים במקביל כשכירים בחברות אחרות, מתקשים להבין מה בדיוק הם צריכים לעשות ואיך להעביר את הדיווח הזה בצורה מסודרת ונכונה.

במיוחד בשביל זה אנחנו כאן. כדי להציע לכם ליווי מקצועי ואיכותי לאורך כל הדרך ולאפשר לכם להתנהל מול רשויות המס באופן נוח וברור, ולמנוע בעיות עתידיות.

 

אז למה אתם מחכים? אם אתם רוצים להתחיל לעבוד בתור שליחים בוולט, פנו אלינו עוד היום ונשמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך.

 

 

זמינים בשבילכם תמיד!