איך לעבוד בתור עצמאי שכיר בקלות?

במדינת ישראל המעמד של עצמאי שכיר מרתיע לא מעט אנשים. אנו רואים פעמים רבות אנשים אשר יכולים להגדיל משמעותית את ההכנסות שלהם אם הם יקחו עבודה נוספת בתור עצמאיים, אך הם חוששים לעשות זאת בשל שיקולי מיסוי וחששות נוספים.

החששות הללו אינם מוצדקים תמיד. אמנם לבד התהליך הבירוקרטי מול רשויות המיסים עשוי להיות ארוך ומייגע מאוד, אך בעבודה עם חברה מקצועית אתם יכולים לבצע אותו בצורה הרבה יותר קלה והרבה יותר פשוטה ואתם יכולים ליהנות מהגדלה משמעותית של ההכנסות שלכם מבלי להתעסק עם כל הבירוקרטיה הכרוכה בכך וללא התמודדות עם רשויות המס כלל.

ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

התמודדות עם רשויות המס מעולם לא היתה פשוטה יותר

במקום להתמודד בעצמכם מול רשויות המס ועם כל הבירוקרטיה הכרוכה בכך, פשוט תנו לנו לבצע עבורכם את העבודה, כולל הנפקת תלוש וולט. אנשי המקצוע המומחים שלנו הינם בעלי ניסיון רב בכל התחום וילוו אתכם לאורך כל התהליך. אנו יודעים כי העבודה מול רשויות המס עשויה להיות מורכבת ומתישה מאוד, ואנחנו בהחלט מבינים את אלו שמעדיפים לא לבצע את זה, אך זה לא אומר שאתם צריכים לוותר על תוספת הכנסה שיכולה להיות משמעותית עבורכם ועבור בני המשפחה שלכם.

במקום שתבצעו את כל התהליך הזה לבד ובכוחות עצמכם ותתמודדו עם הקושי והאתגר, אנחנו נבצע את כל העבודה בשבילכם.

צוות של מומחים ובעלי ניסיון

בית לעצמאי מורכבת מצוות של מומחים ובעלי ניסיון רב מאוד בתחום. אנשי מקצוע אשר מכירים היטב את החוקים והתקנות השונות ויודעים כיצד לבצע את העבודה מול רשויות המס בצורה הטובה, הנכונה והמקצועית ביותר.

אם אתם רוצים להתחיל לעבוד בתור עצמאיים במקביל לעבודה שלכם בתור שכירים, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו, לתת לנו את כל המידע אותו נבקש מכם ולקבל ייעוץ מקצועי ראשוני שיאפשר לכם לדעת את כל מה שאתם צריכים.

מכאן והלאה אנו נוכל לבצע את כל ההליכים הבירוקרטיים עבורכם ולהעניק לכם שקט נפשי וביטחון רב.

זמינים בשבילכם תמיד!