איך מונפק תלוש שכר וולט לצורך תשלום השכר?

רוצים להתחיל לעבוד בתור שליחים בחברת וולט? תוהים איך זה עובד מבחינת השכר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

באמצע שנת 2020, עם פרוץ מגיפת הקורונה, הפכה עבודת השליחים להרבה יותר חיונית מאי פעם. הסגרים אשר הביאה איתם המגיפה, הבידודים והריחוק החברתי הפכו שירותים רבים לשירותים במשלוח – בין אם זה משלוחים ממסעדות או מחנויות אחרות, והעם התרגל.

גם כעת, באמצע שנת 2021, כאשר נראה כי מגיפת הקורונה כבר מאחורינו (לפחות בישראל), עסקי האון ליין והמשלוחים פורחים ורבים מעדיפים לבצע רכישות שונות עם משלוח עד הבית במקום לצאת מהבית ולבצע את הרכישה בעצמם.

לכן, הביקוש לשליחים בחברת וולט הוא גבוה מאוד, ואתם יכולים לשלב את העבודה כשליחים יחד עם עבודה אחרת שיש לכם ולהגדיל את ההכנסה אל משק הבית שלכם בצורה משמעותית מאוד, במיוחד בתקופה הלא פשוטה העוברת על כולנו.

יחד עם זאת, עבודה בחברת וולט היא לא כמו כל עבודה רגילה, ולפני שאתם מתחילים לעבוד בחברה חשוב שתדעו את ההבדלים ותדעו כיצד להתנהל נכון בעבודה בה.

עבודה כעצמאיים

חברת וולט לא מעסיקה שליחים בתור שכירים של החברה, אלא בתור עצמאיים. החברה לא מנפיקה לכם תלוש שכר וולט כמו עובדים שכירים, אלא אתם מנפיקים לה חשבונית עבור העבודה שלכם ובהתאם לכך היא מעבירה את התשלום.

משמעות הדבר היא שמבחינת רשויות המס אתם עצמאיים לכל דבר, ולכן עליכם לפתוח תיק עוסק, לדווח על ההכנסות, לבצע תיאום מס וולט אם אתם עובדים בחברה נוספת במקביל ועוד.

יש לנו דרך לחסוך את הבירוקרטיה

אין ספק כי להיות עצמאי במדינת ישראל זה לא פשוט. כמות הבירוקרטיה מרתיעה מאוד לא מעט אנשים, ורבים חושבים לוותר על תוספת ההכנסה של וולט רק בגלל זה. לכן הקמנו את בית לעצמאי. בית אחד שיעניק לכם את כל מה שאתם זקוקים לו בכדי להתנהל מול רשויות המס בצורה הטובה ביותר וללא כל בעיה.

 

 

זמינים בשבילכם תמיד!