איך מפיקים חשבונית לשכיר בצורה נכונה?

במיוחד בשנה האחרונה אנו עדים להרבה יותר שכירים אשר מבצעים עבודות נוספות בתור עצמאיים ומחפשים שירות הנפקת חשבונית לשכיר. העבודות הללו יכולות להגדיל משמעותית את ההכנסה אל משק הבית וללא ספק לשפר בצורה משמעותית את איכות החיים שלכם, אך רבים חוששים מכך.

החשש (המוצדק) מהתעסקות עם רשויות המס, מרתיע רבים. במיוחד כאלו שהיו שכירים לאורך כל החיים שלהם ולא מכירים את הבירוקרטיה ואת צורת העבודה של רשויות המס. אנשים רבים מעדיפים לוותר על תוספת ההכנסה, ולו בשל החשש לכך שיצטרכו לשלם כמות כפולה של מיסים ובסופו של דבר זה לא ישתלם להם.

ובכן, להיות גם שכיר, וגם עצמאים, כמו למשל שליח וולט אשר לא מקבל תלוש וולט כשכיר אלא צריך להנפיק חשבונית מס, זה מורכב. אך אתם לא צריכים לוותר על כך בשל המורכבות. במקום להתעסק עם כל המורכבות הזו ועם כל הבירוקרטיה והקושי, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו ולתת לנו לבצע את כל העבודה הבירוקרטית והמורכבת הזו עבורכם.

ומה יותר פשוט מזה?

ייעוץ ראשוני

אנו מעניקים ייעוץ ראשוני מקיף ומלא אשר פעמים רבות מסייע לאנשים לקבל החלטות נכונות יותר. לעיתים הם מבינים כי עבור עבודה חד פעמית זה לא ישתלם להם ולא כדאי לפתוח במקביל לעבודה כשכיר גם תיק עוסק כעצמאי, ולעיתים, הם מבינים כי הדרך הזו משתלמת מאוד עבורם והם יכולים לבצע את התהליך הזה ללא חשש כלל.

 

הייעוץ הזה הוא הצעד הראשון, ואם אתם חוששים או לא יודעים אם זה נכון עבורכם או איך בכלל כל התהליך הזה עובד, שירותי הייעוץ המקצועיים שלנו הם בדיוק מה שאתם זקוקים לו.

ליווי וייצוג מלא

אנו מעניקים לכם ליווי וייצוג מלא מול רשויות המס. במקום שתצטרכו לבצע את כל התהליך הבירוקרטי בעצמכם, להתעסק עם מונחים שאתם לא לגמרי בקיאים בהם ולמצוא את עצמכם תוהים האם זה כדאי, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לתת לנו לבצע עבורכם את העבודה, ולהרוויח בראש שקט.

זמינים בשבילכם תמיד!