איך עובדת הנפקת חשבונית לעצמאי שכיר?

וירוס הקורונה הוביל לעליה משמעותית בצורך בשליחים, ואם יש חברה שאפשר לומר בוודאות שעבדה ללא הפסקה בתקופת הקורונה היא וולט. לא רבים יודעים זאת, אך אין דבר כזה שכיר עם תלוש שכר וולט רגיל, השליחים אשר עובדים בחברה הם לא שכירים שלה אלא עובדים עצמאיים, ולכן אם אתם רוצים לקבל תשלום מהחברה, אתם חייבים להנפיק לה חשבונית לשכיר  על השירות והעבודה אותה אתם מבצעים.

כמובן, האופציה הראשונה היא להקים עסק קטן ודרכו להנפיק את החשבוניות, אך זה לא פשוט כמו שזה נשמע. פתיחת עסק היא מורכבת וכוללת הרבה מאוד התחייבויות מצידכם, ניירת וכאבי ראש, ולכן השירות הנכון עבורכם הוא חשבונית "לעצמאי-שכיר".

מהי "חשבונית לעצמאי-שכיר" ?

חשבונית "לעצמאי שכיר" זהו שירות אותו אנו מציעים לכם ומאפשר לכם להוציא חשבוניות כאשר אתם נחשבים לעצמאיים לכל דבר ועניין. בקלות ובנוחות אתם יכולים להירשם אל השירות שלנו ואנו ננפיק עבורכם את חשבוניות המס הדרושות, וכמובן, תלוש שכר על סך ההכנסות שלך, כולל ניכויים לרשויות השונות על פי החוק.

כך, במקום שתצטרכו להסתבך עם רשויות המס, ניהול עסק וספרים וכדומה, אנו נבצע עבורכם את כל העבודה הקשה והשחורה אתם תוכלו להגיש את החשבוניות הדרושות לוולט או לכל חברה אחרת אשר עובדת במתכונת דומה בה היא לא מעסיקה עובדים בהעסקה ישירה.

למה דווקא אנחנו?

עבודה איתנו מבטיחה לכם ראש שקט. הניסיון הרב שלנו בתחום, צוות המומחים בחברה והמערכת המתקדמת שלנו, כל אלו מאפשרים לכם לנהל את החשבוניות שלכם בקלות, לקבל את התשלומים המגיעים לכם בצורה בטוחה ולהשלים הכנסה כשליחים בתקופת הקורונה, או בכלל, בצורה הטובה ביותר.

אז למה אתם מחכים? אם אתם מחפשים שירות מקצועי של חשבונית "לעצמאי-שכיר" ורוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים בטובים ביותר ובוחרים בחברה מקצועית ואיכותית אשר תלווה אתכם לאורך כל הדרך ותאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של חשבונית "לעצמאי-שכיר", אנחנו כאן בשבילכם. צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 039444355 או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם, להעניק לכם ייעוץ ומידע חשוב וללוות אתכם לאורך כל הדרך.

היתרונות של השירות לשליחים של וולט

כל מי שמתעניין בעבודה בתור שליח של וולט יודע כי מדובר בעבודה שאיננה בתור שכירים. שליח של וולט עובד מול החברה ממש כמו עצמאי לכל דבר. בסוף כל חודש הוא יפיק לחברת וולט חשבונית עבור השירותים אותם הוא העניק לה, קרי השליחויות, והחברה תעביר לו את התשלום בהתאמה.

לכן, חברת וולט לא מפיקה תלוש שכר וולט וכל שליח אשר מעוניין לעבוד דרך החברה חייב להיות בעל עסק עצמאי.

להיות עסק עצמאי בישראל זה לא פשוט. גם אם אתם עובדים רק מול וולט, אתם צריכים להקים את העסק שלכם מול רשויות המס השונות, לדווח על ההכנסות, לכלול תשלומים לרשויות השונות ועוד. הנושא הזה של הבירוקרטיה מרחיק רבים מעבודה בתור שליחי וולט ולא מעט אנשים חוששים לעבוד עם החברה בשל כך, אך אין שום סיבה לחשוש.

המטרה שלנו בבית לעצמאי היא לפתור לכם בדיוק את הבעיה הזו. אנו נבצע עבורכם את כל העבודה הבירוקרטית עד לפעולה הקטנה ביותר של הפקת החשבונית, כך שאתם לא צריכים להתעסק בכלל עם הבירוקרטיה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לעבוד ולקבל את השכר המגיע לכם.

כל מה שקשור לדיווחים לרשויות השונות, ההקמה של העסק, הפקת החשבוניות וכדומה, הכל יטופל על ידנו כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים כי אתם מקבלים את כל מה שאתם צריכים ולא תסתבכו חלילה מול רשויות המיסים.

זמינים בשבילכם תמיד!