איך עובדת הנפקת תלוש שכר וולט?

אם אתם רוצים לעבוד בתור שליחים בחברת וולט, חשוב שתדעו איך עובדים תשלומי השכר בחברה. חברת וולט לא מעסיקה אצלה את השליחים בתור עובדים שכירים, אלא בתור עצמאיים, כך שהחברה לא מנפיקה בעצמה תלוש שכר וולט לכל השליחים אשר עובדים אצלה, אלא השליחים מנפיקים לחברה חשבונית אשר על בסיס החשבונית הזו החברה מוציאה להם את התשלום המתאים.

לא מעט שליחים אשר מבקשים לעבוד בוולט נרתעים מהמעבר לעסק עצמאי המנפיק חשבוניות, ועוד יותר מכך – נרתעים מכך שיצטרכו לשלב דיווחים על הכנסות כבעלי עסק במקביל להכנסות שלהם בתור שכירים בעבודה אחרת.

 

אז מה עושים? התשובה היא פשוטה מאוד – פונים אלינו.

 

ליווי מלא לכל אחד

אנו מציעים ליווי מלא ועבודה צמודה עם כל אחד ואחת. אם אתם רוצים לעבוד בתור שליחים בחברת וולט ואתם רוצים להיות בטוחים כי כל העניינים שלכם מול רשויות המס מסודרים בצורה הנכונה והטובה ביותר, אנחנו כאן בשבילכם.

שירותי הליווי המקצועיים שלנו הוקמו על מנת לתת מענה לאותם אנשים אשר צריכים או רוצים להרוויח גם בתור שכירים וגם בתור עצמאיים, בין אם זה לתקופה זמנית ובין אם באופן קבוע.

אנשי הצוות המומחים שלנו ילוו אתכם לאורך כל התהליך, ילוו אתכם מול רשויות המס ויאפשרו לכם לנהל את כל ההכנסות שלכם בצורה נכונה ומדוייקת.

 

שירות ממומחים בתחום

אנו מומחים במיוחד בעבודה מול שליחים של וולט וצברנו ניסיון רב בעבודה עם שליחים אשר מתפרנסים מוולט בתור הכנסה צדדית נוספת או אפילו בתור הכנסה עיקרית וביצוע תיאום מס וולט.

אם אתם רוצים להיות בטוחים כי כל העניינים שלכם מול רשויות המס מסודרים, ואתם יכולים להיות בראש שקט ולהיות בטוחים כי לא יקרה מצב בו תצטרכו לשאת בקנסות או חקירות שונות של רשויות המיסים, אנחנו כאן בשבילכם ונשמח לבצע עבורכם את כל התהליך בצורה הטובה ביותר.

 

אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום ונשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ואיכותי ולבצע עבורכם את כל התהליך.

 

 

 

 

 

 

זמינים בשבילכם תמיד!