איך עובדת חשבונית לשכיר לשליחי וולט?

פתיחת עסק עצמאי במדינת ישראל היא לא פשוטה לשון המעטה.   לפתיחת עסק נלווית בירוקרטיה רבה אשר עשויה להפוך את העניין לפחות כדאי ומשתלם ולהעמיד אתכם מול בעיות רבות. ניהול ספרים, תשלומים לרשויות המס השונות, דיווחים ועוד, כל אלו עשויים להפוך את ההתנהלות שלכם להרבה יותר מורכבת, ואין כל צורך בכך.

במקום לקחת על עצמכם את כל האחריות של להיות עצמאים במדינת ישראל, השאירו את העבודה הקשה והמורכבת בשבילנו. אנו ננפיק את החשבוניות עבורכם, אתם תקבלו תלוש שכר לאחר כל הניכויים כחוק וכך תוכלו להיות בטוחים כי אתם עובדים בצורה חוקית ומסודרת ללא כל בעיה.

 

האם זה מורכב להנפיק חשבונית "לעצמאי שכיר" ?

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. כדי שלא תצטרכו להתעסק עם זה יתר על המידה פיתחנו מערכות ייחודיות ונוחות אשר מאפשרות לכם להנפיק חשבוניות בקלות ובמהירות. אנו נותנים לכם מערכת שלמה של הגנה, הדרכה, ייעוץ מקצועי וליווי מלא וצמוד ובכך תוכלו להיות בטוחים כי כל הנושא הכספי מוסדר על הצד הטוב ביותר ואתם יכולים לבצע את העבודה המקצועית שלכם בראש שקט ובביטחון מלא.

 

אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום באמצעות מספר הטלפון 03-9444355 או באמצעות האתר ואחד מהנציגים המקצועיים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את כל מה שאתם זקוקים לו.

זמינים בשבילכם תמיד!