איך עובדת חשבונית לשכיר לשליחי וולט?

עובדים בתור שליחים של וולט? צריכים להנפיק חשבוניות מס ולא רוצים לפתוח עסק לשם כך? אם כן, יש לנו את הפתרון הטוב ביותר עבורכם!

כידוע, חברת וולט לא עובדת מול עובדים שכירים בהעסקה ישירה אלא מול חשבוניות, כך שאם אתם רוצים לעבוד בתור שליחים בחברת וולט, אתם צריכים להנפיק לה חשבונית על מנת לקבל תשלום על העבודה שלכם.

להקים עסק על מנת להנפיק חשבוניות זה לא פשוט, במיוחד אם זו עבודה זמנית לתקופת הקורונה, ולכן, אנו מציעים לכם שירות חשבונית לשכיר אשר מאפשרת לכם להנפיק חשבוניות מבלי לפתוח עסק, ולקבל את המשכורת שלכם באמצעות תלוש שכר וולט ממש כמו עובדים שכירים.

למה לא לפתוח עסק עצמאי?

פתיחת עסק עצמאי במדינת ישראל היא לא פשוטה. לפתיחת עסק נלווית בירוקרטיה רבה אשר עשויה להפוך את העניין לפחות כדאי ומשתלם ולהעמיד אתכם מול בעיות רבות. ניהול ספרים, תשלומים לרשויות המס השונות, דיווחים ועוד, כל אלו עשויים להפוך את ההתנהלות שלכם להרבה יותר מורכבת, ואין כל צורך בכך.

במקום לקחת על עצמכם את כל האחריות של להיות עצמאים במדינת ישראל, השאירו את העבודה הקשה והמורכבת בשבילנו. אנו ננפיק את החשבוניות עבורכם, אתם תקבלו תלוש שכר לאחר כל הניכויים כחוק וכך תוכלו להיות בטוחים כי אתם עובדים בצורה חוקית ומסודרת ללא כל בעיה.

האם זה מורכב להנפיק חשבונית לשכיר?

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. כדי שלא תצטרכו להתעסק עם זה יתר על המידה פיתחנו מערכות ייחודיות ונוחות אשר מאפשרות לכם להנפיק חשבוניות בקלות ובמהירות. אנו נותנים לכם מערכת שלמה של הגנה, הדרכה, ייעוץ מקצועי וליווי מלא כך שתוכלו להיות בטוחים כי כל הנושא הכספי מוסדר על הצד הטוב ביותר ואתם יכולים לבצע את העבודה שלכם בראש שקט ובביטחון מלא.

אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום באמצעות מספר הטלפון 03-9444355 או באמצעות האתר ואחד מהנציגים המקצועיים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את כל מה שאתם זקוקים לו.

 

 

לקבלת פרטים חייגו: 03-9444355

או השאירו פניה: