בוולט יש רק שותפים עצמאיים? אצלנו תוכלו להסדיר את העבודה עם תלוש וולט

וולט היא חברת שליחויות אשר העבודה בה מוסדרת באופן שונה מאשר חברות דומות דוגמת תן ביס/סיבוס. בעוד בהן עובד המשלוחים הוא שכיר, בוולט השליח הוא אדם עצמאי המספק עבורה שירותים. וולט משלמת לו בכסף שאינו מעוגן בתלוש משכורת, כעצמאי. על כן, הוא צריך לספק לה חשבונית, ואם הוא עוסק מורשה – אז החשבונית מחויבת במע"מ. למי שלא מכיר את תחום המשלוחים, וולט היא החברה הרווחית בישראל, ולכן מי שעובד שם יגיע להיות עוסק מורשה כבר בתוך שבוע ימים. חבל, כי מע"מ זו הוצאה מאד יקרה. במקום זאת, ניתן להסדיר תלוש וולט. איך זה קורה? דרכנו, בחברת "בית לעצמאי".

 

תלוש וולט באמצעות רישום "לבית לעצמאי"

ההסדר מאד פשוט: אחרי שהתקבלתם כעצמאיים בוולט, לפני שמתחילים משלוחים, פונים אלינו, לבית לעצמאי. בוולט אתם מוסרים את הפרטים של בית לעצמאי, שקולטת אתכם כעובדים רשומים בביטוח לאומי וברשויות המס. הם יקבלו דיווח כי "בית לעצמאי" הוא חברת השכר שלכם ולא וולט. בסוף החודש, וולט מעבירה את הכסף שלכם "לבית לעצמאי", שמעבירה אותו לכם בניכוי קל ביותר של אחוזים בודדים-שכר טרחה בתמורה, העברת הכסף מבוצעת עם תלוש שכר עליו חתומה חברת "בית לעצמאי", עם מספר תיק הניכויים שלה. בדרך זו אתם מקבלים כסף מוולט ללא צורך בתשלום ישיר גבוה כעוסקים פטורים.

 

תיאום מס למי שעובד בוולט ובעבודה נוספת

חברתנו, "בית לעצמאי" תסייע לכם למלא טופס תיאום מס וולט במידה ובנוסף אליה, יש לכם עבודה נוספת. במקרה זה, תיבחר העבודה הכי מכניסה כמשרה מס' 1 (עיקרית, עם 2.25 נקודת זיכוי במס הכנסה) והשנייה בהכנסתה כמשרה מס' 2 (משנית, אשר עשויה להיות מחויבת במס). בכל מקרה, במשבצת של וולט יירשמו הפרטים של חברת "בית לעצמאי" עם מספר תיק הניכויים הייעודי. בדרך זו רשויות המס יראו בוולט כעבודה עצמאית עם חשבוניות, תוך שהמשרה שייכת למעשה ל- "בית לעצמאי". בכך, אתם נמנעים מתשלום מיסים כבדים וגם מתאמים מס עם עבודה אחרת בה אתם לוקחים חלק.

 

תלוש וולט

תיאום מס וולט

 

תלוש וולט
תלוש וולט

זמינים בשבילכם תמיד!