בוולט יש רק שותפים עצמאיים? אצלנו תוכלו להסדיר את העבודה עם תלוש וולט

וולט היא חברת שליחויות אשר העבודה בה מוסדרת באופן שונה מאשר בתן ביס ובסיבוס. בעוד בהן עובד המשלוחן עם תלוש משכורת, בוולט הוא אדם עצמאי המספק עבורה שירותים. וולט משלמת לו בכסף מזומן שאינו מעוגן בתלוש משכורת, כעצמאי. על כן, הוא צריך לספק לה קבלה, ואם הוא עוסק מורשה – אז חשבונית מחויבת במע"מ. למי שלא מכיר את תחום המשלוחים, וולט היא החברה הרווחית בישראל, ולכן מי שעובד שם יגיע להיות עוסק מורשה כבר בתוך שבוע ימים. חבל, כי מע"מ זו הוצאה מאד יקרה. במקום זאת, ניתן להסדיר תלוש וולט. איך זה קורה? דרכנו, בחברת "בית לעצמאי".

תלוש וולט באמצעות רישום "בית לעצמאי" כמעסיקים

ההסדר מאד פשוט: אחרי שהתקבלתם כעצמאיים בוולט, לפני שמתחילים לדוור משלוחים, פונים אלינו, לבית לעצמאי. לאחראי עליכם בוולט אתם מוסרים את הפרטים של בית לעצמאי, שקולטת אתכם כעובדים רשומים בביטוח לאומי וברשויות המס. הן יקבלו דיווח כי "בית לעצמאי" הוא המעסיק שלכם ולא וולט. בסוף החודש, וולט מעבירה כסף מזומן לחברת "בית לעצמאי", שמעבירה אותו לכם בניכוי קל ביותר של אחוזים בודדים. בתמורה, העברת הכסף מבוצעת עם תלוש וולט עליו חתומה חברת "בית לעצמאי", עם מספר תיק הניכויים שלה. בדרך זו אתם מקבלים כסף מוולט ללא לשלם מע"מ כעוסקים מורשים או מיסים ישירים גבוהים כעוסקים פטורים.

תיאום מס למי שעובד בוולט ובעבודה נוספת

חברתנו, "בית לעצמאי" תסייע לכם למלא טופס תיאום מס וולט במידה ובנוסף אליה, יש לכם עבודה נוספת. במקרה זה, תיבחר העבודה הכי מכניסה כמשרה מס' 1 (עיקרית, עם 2.25 נקודת זיכוי במס הכנסה) והשנייה בהכנסתה כמשרה מס' 2 (משנית, אשר עשויה להיות מחויבת במס). בכל מקרה, במשבצת של וולט יירשמו הפרטים של חברת "בית לעצמאי" עם מספר תיק הניכויים הייעודי. בדרך זו רשויות המס לא יסתכלו על וולט כעבודה עצמאית עם חשבוניות אלא כעבודה שכירה, תוך שהמשרה שייכת למעשה ל- "בית לעצמאי". בכך, אתם נמנעים מתשלום מיסים כבדים וגם מתאמים מס עם עבודה אחרת בה אתם לוקחים חלק.

 

תלוש וולט
תלוש וולט

לקבלת פרטים חייגו: 03-9444355

או השאירו פניה: