ביטוח – למה זה חשוב ?

תאונות מפתיעות אותנו בחיי היום יום כל הזמן ובפרט במהלך העבודה , תאונה יכולה להתרחש בדרך למקום העבודה , בדרך הביתה ממקום העבודה ואפילו בזמן מנוחה ולכן חשוב שהכיסוי הביטוחי יתאים לצורכי הלקוח כמו חליפה שנתפרה למידותיו , במקרה שלא נרכש ביטוח מתאים ואין כיסוי מתאים, הפוליסה שרכש עלולה לא להיות מועילה ולא לתת לו שום כיסוי במקרה של תאונה .

אנו בבית לעצמאי נדאג להתאים עבורכם ביטוח שמותאם אישית עבורכם ומכסה אותכם בצורה המקיפה ביותר ובעלות המשתלמת ביותר .

ליווי מלא מהרגע הראשון

בעת התרחשות תאונה אנחנו נמצאים במצב מאוד רגיש ולפעמים אף בחוסר אונים ולכן אנו מבינים את זה ועומדים לרשותכם בעת פגיעה או תביעה או כל נושא אחר:

  • ליווי ע"י סוכן אישי – הגשת תביעות מול חברות הביטוח , ליווי עד לקבלת התשלום בגין הנזק ועזרה במיצוי הזכויות , עזרה במילוי והגשת כל הטפסים והמסמכים
  • תוקף הפוליסה – אין תקופת צינון וגם לא תקופת אכשרה
  • ביטחון כלכלי – במקרה של תאונה אנו נוכל להבטיח לך פיצוי כספי וכיסוי הוצאות תלוי גובה השכר הממוצע
  • ביטוח מותאם אישית – אנו נתאים עבורך את הכיסוי המקיף ביותר עבורך ועבור הצרכים שלך (קורקינט/אופניים/קטנוע)
  • כיסוי מקיף יותר – הפוליסה שלנו מכסה אותך גם במקרה שעזבת את מקום העבודה או גם במקרה שנפגעת מחוץ לשעות העבודה בכל מקום

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם על מנת להתאים את תכנית הביטוח המיטבית עבורכם.

למה דווקא אנחנו?

אם אתם מעוניינים לפתוח בדרך עצמאית, בין אם מדובר בעסק שלכם בכל תחום, ובין אם אתם מעוניינים לעבוד עם כל חברת שליחויות ולספק חשבוניות בתור עצמאיים מול החברה, אנחנו כאן בשבילכם.

להיות בעל עסק עצמאי בישראל זה לא דבר פשוט. יש לא מעט בירוקרטיה אשר כל בעל עסק עצמאי צריך להתמודד איתה ולכן אם אתם רוצים להיות בטוחים כי העסק שלכם ינוהל בצורה הטובה ביותר מבחינה פיננסית וכל הבירוקרטיה תטופל על ידי מומחים בתחום – אנחנו כאן בשבילכם!

אנו דואגים לא רק לכך שתקבלו שכר בתור עצמאי שכיר אלא דואגים להסביר לכם על כל אלמנט אשר יכול להיות משמעותי בעבודה שלכם, כמו ביטוחים וקרנות שונות, וכך מאפשרים לכם לעבוד בצורה הרבה יותר מוגנת ובטוחה.

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם על מנת להתאים את תכנית הביטוח המיטבית עבורכם.

בשיתוף ובליווי הראל פיננסים וסוכנות הביטוח המובילה Fund up

Fund up