דרכנו ניתן להסדיר תלוש שכר וולט על אף שמדובר בחברת שותפים

מהו תלוש שכר וולט וכיצד ניתן להסדיר אותו אם מדובר בחברת שותפים?

למי שלא מכיר, וולט הוא תאגיד שליחים מפינלנד, אשר לו סניף ענק בישראל. ישראלים רבים מועסקים כוולטרים. אם הזמנתם אוכל ואיש נחמד עם חולצה כחולה הגיע למסור לכם אותו, זהו שליח של וולט. אם גם אתם מתעניינים בהצטרפות לתאגיד זה, חשוב להבין שאף אחד לא באמת חבר בו, למעט צוות ההנהלה. השליחים שמצטרפים הם שותפים בתאגיד, אשר מקבלים כסף ללא תלוש משכורת ועליהם להנפיק לוולט חשבונית מס על הכסף שקיבלו.

מה המשמעות של לקבל אלפי שקלים כעצמאי?

משמעות מאד יקרה: הפיכתכם מעוסק פטור לעוסק מורשה המחויב במע"מ, עלייה מטורפת של המיסים הישירים, ועוד. מעוניינים להימנע מכך? אנו נהפוך לכם את העבודה שאתם מעוניינים להתקבל אליה בוולט – לעבודה "כעצמאי-שכיר"!

 

במקום להירשם בביטוח לאומי בוולט, מתקבלים לוולט ונרשמים דרכנו לשירות שלנו

בראיון העבודה בוולט, אתם יכולים למסור את הפרטים שלנו כמי שהיא תעביר להם את הכסף. אנחנו נקבל מוולט את הכסף ונספק לה חשבונית מס עבורכם, לאחר מכן אנו נעביר לכם את הכסף שהתקבל מוולט בניכוי מזערי של אחוזים בודדים ,שכר הטרחה שלנו ובצירוף תלוש שכר תיקני וחוקי, עם מספר תיק ניכויים ייחודי לנו. אנחנו הוגנים מאוד בשכר הטרחה שלנו לעומת חברות תלושי שכר אחרות ולא בכדי, בעוד חברות תלושי שכר אחרות מעוניינות ברווחים מהירים, אנחנו מעוניינים לעזור לעצמאיים, כל מי שעצמאי, גם אם הוא לא מוולט. אנו מעסיקים יועצי מס שימלאו מדי שנה את הדו"ח השנתי, וכל 5 שנים הצהרת הון במחירים נמוכים בהרבה מאלו של יועצי המס הפרטיים.

 

בית לעצמאי זו לא סיסמה – זו דרך החיים שלנו

אנו רואים את הקשיים בהיותכם עצמאיים בישראל וחווים אותם יחד אתכם: עצמאיים צריכים להוציא אלפי שקלים על ייעוץ מס ואם אתם עסקים גדולים – כנראה על שירות ראיית חשבון מקיף בעשרות אלפים. אנו רואים איך עבודה רווחית בוולט חומקת בין האצבעות של עצמאי עם תיק עצמאי בגלל שיעורי המס הגבוהים שצריך לשלם כל חודש ובסוף השנה. את המצבים הללו בדיוק אנחנו מבקשים למנוע. מי שעצמאי, שיפנה אלינו ומי שוולטר, שיבטל את הסדר העצמאי וישאיר את ההתמודדות עם חשבוניות מס ביטוח לאומי , מע"מ ומס הכנסה עבורנו. הוא יקבל תלוש שכר וולט וייהנה מכל התנאים של שכיר ויישאר עצמאי !

 

 

 

תלוש שכר וולט

עצמאי שכיר תלוש שכר וולט

תלוש שכר וולט

זמינים בשבילכם תמיד!