עצמאי שכיר – מה זה ולמי זה מתאים?

"עצמאי שכיר" בישראל, איך נולד המודל החדש שהולך ותופס תאוצה?

 

בשנים האחרונות תחום המשלוחים צמח וגדל מאוד וממשיך להתפתח כל הזמן.

בעקבות שינויים אלו הגיעו לארץ חברות שונות שמציעות מודל תעסוקה שונה ממה שהכרנו עד כה.

המודל החדש של "עצמאי שכיר" הביא איתו גם צורך חדש שעד כה לא היה קיים. המודל אומר שהעובדים הם לא עובדים ישירות בחברה שמספקת עבורם את העבודה אלא הם למעשה עובדים עצמאיים (פרילנסרים) שמוציאים חשבונית עבור כל עבודה שהם עושים לחברה שמספקת להם את העבודה.

 

עצמאי שכיר: – דוגמת שליחים

בואו ניקח לדוגמא את חברת וולט (WOLT), החברה מספקת משלוחים לשליחים בכל רחבי הארץ אך השליחים הם אינם עובדים של החברה ולא מתקיימים ביניהם יחסי עובד-מעביד ולכן השליח צריך להוציא חשבונית על כל עבודה שהחברה (WOLT) מספקת לו. בנוסף, העובד אינו זכאי לתלוש שכר מוולט בדומה לעבודה כשכיר.

 

השליח לא מעוניין באמת להיות עצמאי עקב הקושי והעלויות בהתנהלות היום יומית מול כל הגורמים (רו"ח, עו"ד, רשויות המס, דיווחים שנתיים ועוד). לכן, קמו חברות שונות שנותנות לשליח במקרה הזה, שירות של תלוש שכר ובכך למעשה שומרות על הסטטוס שלו "כעצמאי" אבל בעצם הוא מתנהל פיננסית כמו שכיר ואין לו צורך להתחבר עם רו"ח או לדווח באופן עצמאי לרשויות על פועליו.

בנוסף, כחברה המתמחה בראיית חשבון לעצמאיים, נוכל לסייע לכם במקרים של תיאום מס מול וולט או כל חברה שתועסקו בה.

 

עצמאיים שכירים עם בית לעצמאי

אנחנו, בית לעצמאי, אחת מהחברות שזיהו את הצורך החדש ואנחנו באים לתת מענה מקיף לכל עצמאי בארץ ישראל שמאס בהתעסקות בלתי נגמרת עם רשויות המס, דיווחים כאלו ואחרים, תשלומים יקרים מאוד שעליו לשלם, עלויות רואה חשבון, עורך דין ועוד.

 

למעשה השירות שלנו מתאים לכל אדם עצמאי בעל עסק בארץ ישראל שרוצה להתמקד בפן המקצועי של העסק ולקדם את העסק שלו, זה יכול להיות נהג מונית, מורה דרך, מדריך טיולים, מובילים, שיפוצניקים ועוד.

 

אנו עומדים כאן לשירותכם ונשמח לענות לכל שאלה

לתלוש שכר מוולט

לקבלת פרטים חייגו: 03-9444355

או השאירו פניה: