חשבונית לעצמאי – אמינות ושירות מקצועיים לעובדים שעתיים ללא משכורת

זה מה שיתהווה בפועל: בית לעצמאי תנפיק לכם תלושי שכר על העבודה בוולט ובכך אתם למעשה מסדירים תלוש שכר וולט. בפועל, אתם עובדים של וולט אך על הנייר אתם עובדים של בית לעצמאי.

מחיר השירות הוא 3.5% מהמשכורת שלכם. המחיר אינו כולל דמי מעביד והם לא נגבים מכם. יחד עם זאת, אם אתם מעוניינים להבטיח את עתידכם הפיננסי אם תפוטרו מוולט, מומלץ לפתוח בקרן חיצונית הפרשת דמי מעביד שתשמש אתכם כפיצויים לאחר תקופת עבודתכם.

סיוע בעניינים נוספים שתכליתם מס הכנסה

אנו מסייעים לממש תיאום מס וולט עבור עובדים שמועסקים במספר מקומות עבודה. בכך, אנו מבטיחים כי במידה ותעבדו בבית לעצמאי ובפועל בוולט, מקום עבודה זה יירשם כמעסיק עיקרי אם הוא המעסיק המכניס מבין השניים ואז לא רק שלא ייגבה כמעט מס הכנסה, הוא ייגבה בשיעור זעום על פי 2.25 נקודות זיכוי בעוד במקום העבודה המשני ייגבה עיקר שיעור המס.

חיסכון של מאות עד אלפי שקלים מס בכל חודש

אל תמהרו לפתוח תיק עצמאי. אלא אם מדובר במקרה שאתם ממש צריכים את זה, למשל קבלת עבודות מזדמנות מפרטיים שאיננם מעסיקים (שיעורים פרטיים למשל), בכל מקרה אחר בו משלח היד שלכם נראה ומרגיש כמו עבודה שכירה יומית ושעתית, זה פשוט יעלה לכם את מס הכנסה בקצב מטורף.

הירשמו כעובדי בית לעצמאי

במידה והתקבלתם לעבודה בוולט ניתן להסדיר תלוש שכר וולט באמצעות חבירה לבית לעצמאי. בכך, תוכלו לשמר את העבודה שלכם רווחית וליהנות מאי ספיגת נטלי מס כבדים. חשבונית לשכיר אצלנו הוא שירות שמסופק לעובדים במחיר זול ביחס לחברות אחרות העוסקות בכך ולכן מאד מומלץ להירשם אלינו וליהנות מכל הנדרש. בואו להירש לבית לעצמאי כוולטרים וליהנות מתלוש משכורת חודשי!

 

זמינים בשבילכם תמיד!