חשבונית וכל מה שמסביב: הנפקת תלוש משכורת, רישום בתיאום מס ועוד

שירות חשבונית לשכיר נדרש עבור כל מי שעובד בעבודה שלא משלמת לו בתלוש שכר. את תיק העצמאי, נאלץ העובד לפתוח על אף שהוא בכלל לא חפת בכך. תיק כזה פותחים בעיקר על מנת לספק שירותים נקודתיים, או אם יש לכם כוונה להפוך למותג בתחום בו אתם מבצעים את משלח היד שלכם, על מנת שיכירו אתכם וכד'. בכל מקרה אחר, בו אתם בסך הכל רוצים להשתכר, אין סיבה שתפתחו תיק. אם המעסיק מתנה זאת בקבלתכם לעבודה, פשוט תמסרו לו את הפרטים שלנו. זה מה שאנחנו נעשה עבורכם כלקוחותינו.

עריכת תיאום מס בין וולט למעסיק אחר אצלו אתם מועסקים

במידה והעבודה בוולט אינה היחידה שמכניסה לכם כסף, אנו נערוך עבורכם תיאום מס וולט שישרת אתכם ויקטין את שיעור המס לגודל המינימום מבחינתכם. וולט לא יירשם כמעסיק שלכם בשום צורה. שם המעסיק שיוטבע במשבצת שלו יהיה השם שלנו. אנחנו נקבל את הכסף מוולט מדי חודש, ננפיק לה חשבונית ולכם אנו נשלם בתלוש והעברה בנקאית בניכוי 3.5%. זה השכר שאנו לוקחים על השירות.

הנפקת תלוש שכר במקום העברה בנקאית מוולט

כאשר מדי חודש אתם מקבלים תלוש שכר מאתנו במקום לקבל כסף ישירות מוולט חשבונית לשכיר 

תנאי התקשרות קלים ונוחים

במידה והתקבלתם לעבוד בוולט או בכל מסגרת אחרת שמשלמת דרך חשבונית, פשוט פנו אלינו, הירשמו והסדירו את העברת השכר שלכם אלינו ואת פרטי חשבון הבנק להנפקת התלוש. התלוש יישלח לכתובתכם והכסף יועבר לחשבון שהזנתם. במידה וחלו שינויים בפרטי הבנק, בשונה ממסגרות אחרות, אצלנו קל מאד לערוך אותם ולהסדיר את ההעברות הבאות היכן שנדרשות. השירות שאנו מספקים הוא מעל לכל, על בסיס תנאי התקשרות מעולים.

לקבלת פרטים חייגו: 03-9444355

או השאירו פניה: