חשבונית עם כל התנאים: פנו אלינו אם אינכם משולמים עם משכורת

אם אתם עובדים ולא מקבלים על כך תלוש משכורת, אלא מזומן בלבד כנגד פתיחת תיק עוסק פטור, אל תחכו שתהפכו לעוסקים מורשים ותשלמו אלפי שקלים מע"מ. פנו אלינו והסדירו את מסגרת העבודה שלכם כעבודה שכירה כנגד תלוש משכורת. בכך, תוכלו להבטיח את עתידה של הפרנסה שלכם עם מינימום נטל ועל בסיס רווח גדול ככל האפשר. מדוע ככל האפשר? משום שהשירות כרוך בעלות.

שירות חשבונית לשכיר – כל הפרטים

שירות חשבונית לשכיר כרוך בעלות של 3.5% שנגבית מתלוש המשכורת שאנו נפיק לכם. הפרוצדורה עובדת כך: האדם או החברה שמעסיקים אתכם ישלמו לנו את השכר שהם חייבים לכם ואנו נוציא להם חשבונית במקומכם. לאחר מכן אנו נתרגם את הכסף הזה לתלוש משכורת על פי כל נהלי חשבי השכר, שכולל ביטוח לאומי ובריאות. בסיום התהליך נשלח לכם את התלוש בצירוף העברה בנקאית, כשמנוכה ממנה 3.5% שמהווה את השכר עבורנו. התמורה לא כוללת דמי מעביד. אנו ממליצים לפתוח קרן חיסכון לדמי מעביד על מנת ליהנות מהכסף במידה ותפוטרו או יאבד הקשר עם ספק העבודה מאיזושהי סיבה אחרת (למשל אי עבודה).

ייעוץ מס מלא עבור השכיר שמועסק כעצמאי

אנו נסייע לשכיר בכל הנושא של דיווח מיסים. במידה ואתה עובד בעוד עבודה, אנו נסייע לך לערוך את תיאום המס בין העבודה לשמה נרשמת אלינו לבין העבודה השכירה השנייה. ומה עליכם לעשות אם התקבלתם לעבוד במקומות נוספים בהם הדרישה היא כסף מזומן וחשבונית?

התנהלות בעקבות קבלה לעבודה כעצמאיים שכירים פעם נוספת

ניתן לאגד את כל המשרות אליהן התקבלתם אצלנו תחת קורת גג אחת ותלוש שכר אחד. במידה והעבודה היא מזדמנת, כלומר נותנים שירותים לעתים רחוקות למעט אנשים, שווה לכם אולי כן להישאר עצמאיים כי מדובר במשהו זוטר. אבל אם התקבלתם לעבודה במסגרת של כל יום מספר שעות אנו ממליצים לראות בעצמכם שכירים לכל דבר ולהירשם אלינו על מנת להסדיר חשבונית לשכיר. עבודה בתור עצמאי אינה גזירת גורל. ניתן לפתור זאת באמצעות הסדר עצמאי שכיר בו אנו מציעים את כל התנאים הדיווחיים הנדרשים לתשלום מיסים מופחת!

 

לקבלת פרטים חייגו: 03-9444355

או השאירו פניה: