חשבונית עם כל התנאים: פנו אלינו אם אינכם משולמים עם משכורת

אם אתם עובדים ולא מקבלים על כך תלוש משכורת, אלא מזומן בלבד כנגד פתיחת תיק עוסק, אל תחכו שתהפכו לעוסקים מורשים ותשלמו אלפי שקלים מיותרים לרשויות המס. פנו אלינו והסדירו את מסגרת העבודה שלכם כנגד תלוש משכורת מסודר, בכך למעשה תוכלו להבטיח את עתידה של הפרנסה שלכם עם מינימום נטל ועל בסיס רווח גדול ככל האפשר.

 

שירות חשבונית לשכיר – כל הפרטים

שירות חשבונית "לעצמאי-שכיר" כרוך בעלות של 3.5% +מע"מ שנגבית מתלוש המשכורת שאנו נפיק לכם. הפרוצדורה עובדת כך: האדם או החברה שלה תתנו שירותים ישלמו לנו את השכר שהם חייבים לכם ואנו נוציא להם חשבונית במקומכם. לאחר מכן אנו נתרגם את הכסף הזה לתלוש משכורת על פי כל נהלי חשבי השכר, שכולל ביטוח לאומי ,בריאות מס הכנסה וכדומה. בסיום התהליך נשלח לכם את התלוש בצירוף העברה בנקאית, כשמנוכה ממנה 3.5% +מע"מ שמהווה את שכר הטרחה עבורנו. התמורה לא כוללת דמי מעביד. אנו ממליצים לפתוח קרן חיסכון לדמי מעביד על מנת ליהנות מהכסף במידה ותפוטרו או יאבד הקשר עם ספק העבודה מאיזושהי סיבה אחרת (למשל אי עבודה).

ייעוץ מס מלא עבור "עצמאי שכיר"

אנו נסייע "לעצמאי שכיר" בכל הנושא של דיווח מיסים מול כל גופי הממשלה,  במידה ואתה עובד בעוד עבודה, אנו נסייע לך לערוך את תיאום המס בין העבודה לשמה נרשמת אלינו לבין העבודה השנייה. ומה עליכם לעשות אם התקבלתם לעבוד במקומות נוספים בהם הדרישה היא כסף כנגד חשבונית?

התנהלות בעקבות קבלה לעבודה כעצמאיים פעם נוספת:

ניתן לאגד את כל המשרות אליהן התקבלתם אצלנו תחת קורת גג אחת ותלוש שכר אחד מסודר ומאושר. במידה והעבודה היא מזדמנת, כלומר נותנים שירותים לעיתים רחוקות למעט אנשים, אבל אם התקבלתם לעבודה במסגרת של כל יום מספר שעות אנו ממליצים להירשם אלינו על מנת להסדיר "חשבונית לעצמאי שכיר". עבודה בתור עצמאי אינה גזירת גורל. ניתן לפתור זאת באמצעות הסדר "עצמאי שכיר" בו אנו מציעים את כל התנאים והדיווחיים הנדרשים לתשלום מיסים מופחת ונוח!

חשבונית לשכיר

עצמאי שכיר

 

זמינים בשבילכם תמיד!