חשבונית ? פנו אלינו והסדירו תלוש משכורת ותיאום מס

חשבונית "לעצמאי שכיר" הנו שירות שנדרש עבור כל מי שעובד במקום עבודה שתכליתו היא עבודה, ולא אינטראקציה רגעית, אבל הוא לא משלם בתלוש משכורת אלא בהעברה לחשבון כנגד חשבונית מס קבלה. חברה שמנפיקה חשבונית מאפשרת לו לעבוד כנגד תלוש שכר מסודר.   הוא מקבל תלוש על שמו והחברה לה הוא מעניק שירות מקבלת חשבונית מס מסודרת ומוכרת ע"י כל רשויות המס בארץ ובחו"ל.     זהו בדיוק השירות שאנחנו בבית לעצמאי מיישמים עבור התאגידים הגדולים והקטנים כאחד ולמען הלקוחות שעובדים בהם ולא מקבלים תלוש משכורת.

 

פנו אלינו להסדרת חשבונית "לעצמאי שכיר"

בין אם אתם עובדים בוולט או כל חברה אחרת ובין אם אתם עובדים במסגרת תעסוקתית סגורה בה אתם מתייצבים יום יום לעבודה, זהו מצבכם כעת, אבל רישום אלינו ידאג להסדרה מלאה של תלוש המשכורת שלכם .     אנו נוציא חשבונית לאדם לו תעניקו את השירות, המשמעות: בביטוח לאומי ובתיאום מס יהיה רשום שאתם עובדים תחת חברתנו, בית לעצמאי.

פרויקטים ושירותים מיוחדים שאנו מבצעים עבור לקוחותינו:

הסדרת תיאום מס וולט או כל חברה אחרת, במידה ואתם עוסקים ביותר ממשלח יד אחד, ניתן לדווח עליהם בתיאום מס מסודר ולא לשלם מס כפול על יותר מעבודה אחת.     בכך, העובד זוכה מדי שנה לתשלום מס כמו על עבודה אחת על בסיס 2.25 נקודות זיכוי כמו במשרה מלאה במקום אחד או במידה וזכאי להנחות מיוחדות גם אלו יצורפו בהתאמה.

 

עובדים בשקיפות הן מול העצמאי והן מול התאגיד

אנו מספקים שירות "חשבונית לשכיר" בשקיפות מלאה, דואגים ליצור קשר גם עם האדם שתתנו לו שירות וגם התאגידים האחרים ואיתכם הלקוחות שלנו ומעדכנים לגבי ביצוע העברות ושאר הפעולות. העלות של השירות כרוכה בהפרשת שכר טרחה ע"ס 3.5% +מע"מ מהשכר שלכם. החברה שלנו תדאג להעברת הכסף בתלוש משכורת מסודר שיקל עליכם בתשלום מיסים ויוריד מסדר היום את רף המיסוי הגבוה שהייתם אמורים לשלם כעצמאיים שהועסקו בתאגידים. בכך, תוכלו ליהנות מסדר יום כמו של עובד שכיר אבל בעצם להישאר עצמאיים !!

חשבונית לשכיר

תיאום מס וולט 

זמינים בשבילכם תמיד!