יש לכם עבודה ללא תלוש משכורת? שירות חשבונית יסדיר אותו עבורכם

אנחנו מנפיקים תלושי שכר כשירות פיננסי בלבד. הדבר אינו הופך את הלקוח שלנו לעובד של החברה ואין מתקיימים בינינו יחסי עובד-מעביד

 

התלוש שלנו תקף בכל הבנקים והגופים הפיננסים בארץ ובחו"ל לצורך משכנתא/הלוואה וכו' …

המעמד של הלקוח שלנו הוא עצמאי לכל דבר ועניין בפני כל הרשויות וכל הגופים והתשלומים שהוא משלם גם כן.

אם אתם עובדים בעבודה או נותנים שירות לאדם / חברה / עסק  שאינו מנפיק לכם תלוש משכורת ומתנה את קבלתכם בפתיחת תיק עוסק ותשלום מיסים, ניתן להמיר את ההסדר בתלוש-כנגד חשבונית, כלומר אתם נרשמים אלינו ואנו נגבה אתכם עם תלוש משכורת, רישום , תיאום מס וכל מה שאתם צריכים בשביל להסדיר את התשלום אליכם.

לדוגמא ולמי שלא מכיר, חברת המשלוחים הגדולה בישראל וולט, אינה משלמת בתלושי שכר אלא מעסיקה אך ורק עצמאיים.  בפועל, הכסף יתקבל מוולט אלינו ואנחנו נתרגם אותו אל תלוש שכר וולט ונבצע את ההעברה הבנקאית ישירות לחשבונכם. השירות שלנו כרוך בתשלום של 3.5% +מע"מ מסך השכר שלכם. השירות אינו כולל דמי מעביד.

תלוש שכר לעצמאי :

מבחינת רשות המיסים היא רואה שאתם עובדים במקום שיש לו תיק ניכויים מסודר והוא מנפיק תלוש משכורת וזה מספיק בשביל לדעת שמדובר במסגרת עבודה . כל מקרה אחר בו אתם מקבלים כסף נחשב עצמאי ותצטרכו לשלם על כך מס. לכן, כשאתם עוסקים במקום עבודה שדורש מכם חשבונית, תנו לנו להנפיק אותה במקומכם ותחסכו לעצמכם אלפי שקלים בשנה והרבה כאבי ראש.

 באמצעות שירות חשבונית לעצמאיים אתם יכולים להבטיח כי לא חשוב איפה תעבדו, הכסף יתורגם לתלוש משכורת.

 

 

רישום לתיאום מס ברשות המיסים :

תמורה נוספת שאנו מיישמים למען הלקוחות שלנו לפני הנפקת חשבונית לפרילנסר היא רישום בתיאום מס עבור אלה שעובדים במספר עבודות.     אם עבודת המשנה או העבודה הראשית מתבצעת אצל מעסיק שמשלם בתלוש, אין טעם לרשום אותו אצלנו ולכן אנחנו (כשבפועל אתם עובדי וולט או תאגיד אחר שלא משלם בתלוש) נחשבים מעסיק אחד ומקום העבודה האחר נחשב למעסיק אחר. המידע יגולם בתיאום מס על פי כושר ההשתכרות שלכם בכל אחד מהמקומות על מנת ששיעור המס הכולל שתשלמו יהיה המינימום שבמינימום כפי שנדרש על פי החוק. חשבונית "לעצמאי-שכיר" שאנו מוציאים מגיעה לאדם/עסק/חברה  להם תתנו שירות ואתם מסדירים את מעמדכם כעצמאים מן המניין.

 

 

תלוש שכר וולט

חשבונית לשכיר 

 

זמינים בשבילכם תמיד!