יש לכם עבודה ללא תלוש משכורת? שירות חשבונית יסדיר אותו עבורכם

אנחנו מנפיקים תלושי שכר כשירות פיננסי בלבד. הדבר אינו הופך את הלקוח שלנו לעובד של החברה ואין מתקיימים בינינו יחסי עובד-מעביד

התלוש שלנו תקף בכל הבנקים וכדומה לצורך משכנתא או הלוואה וכו' … מאושר ע"י כל רשויות המס .

המעמד של הלקוח שלנו הוא עצמאי לכל דבר ועניין בפני כל הרשויות וכל הגופים והתשלומים שהוא משלם 

אם אתם עובדים בעבודה בה המעסיק אינו מנפיק לכם תלוש משכורת ומתנה את קבלתכם בפתיחת תיק עוסק פטור ותשלום מיסים, ניתן להמיר את ההסדר בתלוש. הירשמו אלינו ואנו נגבה אתכם עם תלוש משכורת, רישום בתיאום מס וכל מה שאתם צריכים בשביל להסדיר את מעמדכם כעצמאים

למי שלא מכיר, חברת המשלוחים הגדולה בישראל וולט, אינה משלמת בתלושי שכר אלא מעסיקה אך ורק עצמאיים.  בביטוח לאומי וברשות המיסים יצוין כי אתם עובדים שלנו ולא של וולט. בפועל, הכסף יתקבל מוולט אלינו ואנחנו נתרגם אותו אל תלוש שכר וולט (בפועל, תלוש עם הלוגו שלנו) ונבצע את ההעברה הבנקאית. השירות כרוך בתשלום של 3.5% משכרכם. השירות אינו כולל דמי מעביד.

תלוש שכר לעצמאי 

מבחינת רשות המיסים היא רואה שאתם עובדים במקום שיש לו תיק ניכויים והוא מנפיק תלוש משכורת וזה מספיק בשביל לדעת שמדובר במסגרת עבודה . כל מקרה אחר בו אתם מקבלים כסף נחשב עצמאי ותצטרכו לשלם על כך מס. לכן, כשאתם עוסקים במקום עבודה שדורש מכם חשבונית, תנו לנו להנפיק אותה במקומכם ותחסכו לעצמכם אלפי שקלים מס הכנסה בשנה. באמצעות שירות חשבונית לשכיר אתם יכולים להבטיח כי לא חשוב איפה תעבדו, הכסף יתורגם לתלוש משכורת.

רישום בתיאום מס

תמורה נוספת שאנו מיישמים למען הלקוחות שלנו לפני הנפקת חשבונית לפרילנסר היא רישום בתיאום מס עבור אלה שעובדים במספר עבודות. אם עבודת המשנה או העבודה הראשית מתבצעת אצל מעסיק שמשלם בתלוש, אין טעם לרשום אותו אצלנו ולכן אנחנו (כשבפועל אתם עובדי וולט או תאגיד אחר שלא משלם בתלוש) נחשבים מעסיק אחד ומקום העבודה האחר נחשב למעסיק אחר. המידע יגולם בתיאום מס על פי כושר ההשתכרות שלכם בכל אחד מהמקומות על מנת ששיעור המס הכולל שתשלמו יהיה המינימום שבמינימום. חשבונית לעצמאי שכיר שאנו מוציאים מגיעה למעסיק במקום החשבונית שלכם ואתם מסדירים את מעמדכם כעצמאים מן המניין.

לקבלת פרטים חייגו: 03-9444355

או השאירו פניה: