מה זה חשבונית לשכיר?

חשבונית לשכיר זהו בעצם מונח אשר מייצג שכיר בעל הכנסה מכמה מקומות, כאשר במקום העבודה המרכזי שלו הוא שכיר, אך יש לו הכנסות חיצוניות נוספות עבורן הוא מנפיק חשבונית ממש כמו עצמאי.

מדובר במקרה שבעבר היה נחשב למאוד מורכב ורבים חששו מאוד להיכנס למצב כזה. שכירים רבים לא רצו להגיע למצב בו הם גם שכירים וגם עצמאיים מתוך חשש כי הם יצטרכו לשלם מיסים כפולים, להתעסק עם בירוקרטיה רבה ותסבוכות מול רשויות המס השונות, מה שיהפוך את העניין כולו להרבה פחות משתלם.

ונכון, מדובר בעניין שהוא לא פשוט, אך אם מנהלים אותו נכון, ועל ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום, הוא יכול להפוך להיות הרבה יותר פשוט והרבה יותר קל.

איך זה עובד? בצורה מאוד פשוטה – תנו לנו לבצע עבורכם את העבודה.

הנפקת חשבונית

אם אתם רוצים להתחיל לעבוד במקום נוסף אשר לא יספק לכם תלוש שכר, כמו תלוש וולט, אלא דורש שתנפיקו לו חשבונית על מנת שתקבלו את התשלום המגיע לכם, אתם חייבים להיות בעלי עסק.

אתם צריכים לעבור הליך רישום ברשויות המס השונות, לקבל את אישור העסק ולהתחיל להנפיק חשבוניות, לדווח על ההכנסות באמצעות אותן חשבוניות אל רשויות המס השונות ולנהל ספרים כחוק.

שכירים רבים אשר רוצים לבצע את העניין רק כדי להפיק חשבונית אחת בחודש או כמה בודדות, חוששים להתחיל להתעסק עם כל הבירוקרטיה הזו רק בגלל זה, וזהו אחד מהשירותים אותם אנו מספקים לכם.

תנו לנו לבצע את העבודה בשבילכם

במקום שתצטרכו לבצע את כל העבודה הזו ולהתעסק בפתיחת עסק, רישום ורישוי, הפקת חשבונית לשכיר, תיאומי מס ועוד, אנחנו נבצע את הכל עבורכם.

אנו מספקים, ממש כמו השם שלנו – בית לעצמאי. מקום בו עצמאיים יכולים למצוא שירותים מקצועיים ואיכותיים אשר ילוו אותם לאורך כל הדרך, ייצוג מוביל מול רשויות המס השונות ומענה לכל צורך ושאלה.

זמינים בשבילכם תמיד!