עצמאי שכיר? כך תתנהל נכונה תוך מינימום תשלומי מיסים, כחוק

מהו "עצמאי שכיר" ? זאת כל מי שנמצא שם יודע. "עצמאי שכיר" הוא אדם שפועל בדרך עצמאית, מגיש קבלות למס הכנסה, ואם מדובר בעוסק מורשה – אז גם למע"מ, ובמקביל לכל אלה, משלים את הכנסתו מעבודה כשכיר. מה שונה בעבודה עם וולט? שהשליח/ה לא שכיר/ה. לחברת וולט אין עובדים, יש לה שותפי שליחויות שמקבלים ממנה כסף ללא תלוש וצריכים להנפיק לה חשבונית. מפיקים, שפים, מורים לגיטרה וכד'? אתם לא צריכים להפוך להיות עוסקים מורשים שמשלמים מע"מ בנוסף למיסים ישירים אם אין לכם קליינטים ופעילות עסק מספקת. ניתן להפוך את הכסף שאתם מקבלים תלוש שכר וולט בדרך חוקית באמצעות הצטרפות אלינו, חברת "בית לעצמאי".

 

הצטרפות לחברת בית לעצמאי הופכת אתכם בדרך חוקית מעצמאי מלא "לעצמאי שכיר"

בחברת "בית לעצמאי" יקלטו את הכסף החודשי שאתם מקבלים מוולט שליחויות או כל חברה אחרת או אדם, ובניכוי שכר הטרחה שלנו יועבר לכם הכסף לחשבון הבנק בצירוף תלוש שכר וולט. התלוש יהיה תקני לחלוטין ויראה כאילו שאתם עובדים של חברת "בית לעצמאי" עם מספר תיק ניכויים לתיאום מס (במידה ויש לכם עוד מקומות עבודה שכירים).

 

שירותים נוספים הניתנים לעצמאיים בבית לעצמאי

מילוי כל מסמך תאגיד אחר בו אתם מחויבים כעצמאיים להגשה למס הכנסה. מחירים מיוחדים למשתמשים רשומים בחברת "בית לעצמאי" המקבלים דרכה תלוש משכורת מוולט. עצמאיים רבים חוסכים מאות ולעתים אלפי שקלים על התנהלות עצמאית ופנייה ליועצי מס ורואי חשבון חיצוניים. אם אתם חשים כי עצמאות דרך וולט גורעת לכם יותר מדי כספים, הצטרפו אלינו ותוכלו לחזור חיש מהר למסלול של חסכון!

 

החזירו לעצמכם את מסלול העבודה ללא מחשבה על מיסים ודיווחים

את הדיווחים החוקיים לרשויות המס תשאירו לנו. אנחנו נמלא עבורכם את כל מסמכי התאגיד בהם אתם חייבים ונספק לכם מטרייה של מקום עבודה "שכיר" במידה ואתם עובדים במסגרת שותפים כמו וולט. מי שמעוניין להשיב לעצמו את רוח היצירה והפעילות המקצועית ללא מחשבה על "מה יגידו ברשויות המס" – שיפנה אלינו וייצא לדרך חדשה!

תלוש שכר וולט

תלוש וולט.

זמינים בשבילכם תמיד!