תיאום מס וולט לאחר רישום כשכירים: בואו ללמוד מאתנו איך להתנהל כשליחי וולט

הכירו את בית לעצמאי! אנחנו מספקים שירותים לעצמאיים המכסים אותם מבחינה חוקית מול הרשויות: הכנת דו"ח רווח והפסד, הצהרת הון כל 5 שנים כמתבקש בחוק, ויש לנו מחלקה שמספקת שירותי דיווח מלאים לשליחי וולט. מדוע מכל חברות השליחויות רק לוולט צריך לספק שירות כזה? משום שיתר החברות, למשל תן-ביס, הן חברות שהיחסים בהן הם של עובד מעביד. החברה מנפיקה תלוש שכר וולט כנגד השעות והבונוסים של השליח. בוולט זה לא עובד ככה. לוולט אין עובדים, זו נקודת הפתיחה. יש לה שותפים. השליח שהתקבל לעבוד תחת הדגל של וולט הוא שותף עצמאי הפועל מול תאגיד וולט בפינלנד דרך האמרכלות פה בישראל. וולט מספקת לו כסף ישירות, ללא תלוש, והוא צריך לספק לה חשבונית, כמו שהוא היה מספק לכל לקוח אחר של אותו עצמאי.

אל תשלמו מס-עצמאיים גבוה: הפכו את ההסדר מול וולט לעבודה שכירה

עוסק פטור יהפוך חיש מהר להיות עוסק מורשה וישלם מע"מ, עוסק מורשה שהורגל לשלם מע"מ נמוך ימצא את עצמו חייב למס ערך מוסף אלפים ולעתים עשרות אלפי שקלים בשנה. אל תגיעו לשם. אפשר אחרת. אצלנו יקלטו אתכם כעובדים שכירים בחברת "בית לעצמאי". במצבה במשרד האוצר ובביטוח לאומי אתם תירשמו כשכירים שלנו. וולט הופכים להיות הלקוח שלנו והם משלמים לנו. אנחנו נשלם לכם את הכסף שוולט שילמה לנו בתצורה של תלוש וולט כמשכורת. בדרך זו אתם לא צריכים לפתוח תיק עצמאי והחובה היחידה שלכם היא לערוך תיאום מס וולט אם יש לכם מקום עבודה שכיר אחר.

עריכת תיאום מס וולט עבור שליח שעובד בעבודה נוספת

אתה עובד גם בתן-ביס? ואולי העבודה השנייה כלל לא קשורה לענף השליחויות? שליח שיש לו יותר מעבודה אחת, בנוסף לעבודתו בוולט כשכיר של "בית לעצמאי", צריך לערוך תיאום מס וולט. בתיאום המס יירשם שיש לו מקום עבודה אחד "בית לעצמאי" (ובפועל, הוא עובד בוולט), ומקום עבודה אחר בו הוא אכן עובד כהכנסה נוספת. על פי מדיניות מס הכנסה של ימינו, מחלקת תיאום מס צפויה להכריז על "בית לעצמאי" כמקום הכנסה עיקרי (בשל הפרמיות הגבוהות והשעות המרובות שמספקים בוולט) ועל עבודת המשנה כמקום הכנסה משני, אותו הם יחייבו במס. על "בית לעצמאי" יוענקו 2.25 נקודות זכות המגיעות לנישום כמקום עבודה ראשי, להוציא תלושים בהם נחצה סף המס.

 

 

תיאום מס וולט
תיאום מס וולט

לקבלת פרטים חייגו: 03-9444355

או השאירו פניה: