תיאום מס וולט לעובדים המועסקים בעבודות נוספות

תיאום מס וולט הנו הסדר דיווח לרשות המיסים המיועד לאדם שעובד בוולט ובמקביל מועסק גם במקום עבודה שכיר. בדרך כלל, הסידור שנעשה ברשות המיסים הוא שוולט אינו מקום עבודה אלא שותפות עצמאית ולכן על מבצע-המשלוחים בחברה זו לדווח כעצמאי בוולט וכשכיר במקום עבודתו. ואולם סידור זה צפוי לחלוב מעובד שכזה לא מעט כסף. וולט היא חברת המשלוחים הרווחית בישראל, וזה אומר שאדם בודד צובר שם 20-40 משלוחים ביום עבודה. בתוספת תגמולים על משלוחים, תשלומים על מרחקים גדולים ותוספות שכר נוספות, וולטר עשוי להרוויח אלפים רבים עד רבבות בודדות של שקלים בכל חודש, וזה אומר שעד מהרה הוא יהפוך מעוסק פטור למורשה ויחויב במאות שקלים של מע"מ, ובמיסים ישירים בהיקף גבוה בסוף השנה. ניתן להימנע מכך בדרך חוקית. במקום לדווח על עצמכם כשותפים עצמאיים של וולט, ניתן לדווח שאתם מועסקים של חברתנו, חברת "בית לעצמאי". אנחנו נקבל מוולט את הכסף שלכם, ננפיק לה חשבונית ותשלם לכם עם תלוש משכורת מטעמה, בניכוי של 3% ללא דמי מעביד. לכן, תיאום מס וולט מתבצע בפועל בין עבודתכם כוולטרים בחברת "בית לעצמאי" לבין מקום העבודה הנוסף בו אתם עובדים.

לעבוד כעצמאי עם תנאים של שכיר

עד עכשיו התנהלתם מול יועץ מס? משרד רואי חשבון? ניתן להכפיף את עבודתכם העצמאיות הקבועות, כמו למשל העבודה בוולט, תחת קורת גג שכירה מטעמנו, חברת "בית לעצמאי". בדרך זו אתם נרשמים כשכירים בכל משלח יד שאתם עושים וזוכים לעגן את כל התקבולים הכספיים שלכם בתלושי משכורת ובתיאומי מס ללא דיווח כעצמאיים.

שירותים לעצמאיים

ולמי שבחר בכל זאת להישאר עצמאי ולדווח על תקבוליו השונים באמצעות חשבוניות מס וקבלות, אנו מספקים שירות יעוץ מס מקיף בסוף השנה. בדרך כלל, אנשים שאכן לא מתפרנסים ממקור קבוע אלא מלקוחות לא קבועים בתחומים מקצועיים שונים, יעדיפו להירשם כעצמאיים. אנו מציעים שירות דיווח לעצמאיים המיועד הן עבור עצמאי שכיר שעובד במקומות עבודה שכירים והן עבור עצמאי מלא המתפרנס ממשלח ידו הפרטי בלבד. השירותים ניתנים בכל סוגי הדיווח: דו"ח שנתי, הצהרת הון 5 שנתית, ועוד.

 

לקבלת פרטים חייגו: 03-9444355

או השאירו פניה: