תלוש וולט? אין דבר כזה

רבים אשר חושבים להתחיל בעבודה בתור שליחים של חברת וולט חושבים כי מדובר בעבודה כמו בכל עבודה אחרת בה הם שכירים – בסוף החודש הם מקבלים תלוש וולט בהתאם לעבודה שלהם ומועבר להם השכר, אך זה לא עובד ככה.

על מנת שלא יתקיימו יחסי עובד מעביד בין שליחי וולט לבין וולט עצמה, מה שיכול להוות בחברה בעיה שכן מדובר בעבודה שיכולה להיות מבוקשת מאוד בתקופה מסויימת ובתקופה אחרת פחות, החברה לא מעסיקה את העובדים בה כשכירים אלא כעצמאיים. על מנת שתקבלו שכר על העבודה שלכם בחברת וולט אתם צריכים להנפיק לחברה חשבונית ובגינה היא מעבירה את השכר, מה שאומר שאתם צריכים להתנהל מול רשויות המס בתור עצמאיים לכל דבר.

 

התנהלות מסודרת כעצמאיים

העובדה שיש צורך בהתנהלות בתור עצמאי שכיר מול רשויות המס מרתיעה לא מעט אנשים. רבים חוששים מעבודה מול רשויות המס ולכן מוותרים על עבודה בוולט, אך זה לא נכון.

עבודה בתור שליחים של חברת וולט יכולה לאפשר לכם הגדלה משמעותית של ההכנסה שלכם ולכן אין ספק כי ההתעסקות הזו משתלמת.

בנוסף, כדי שלא תצטרכו להתעסק בנושא הזה יותר מידי ולחשוש שמא אתם לא מבצעים את העבודה בצורה טובה, אנו מציעים לכם שירות שמאפשר לכם להתנהל מול רשויות המס באופן הרבה יותר נכון ויעיל ומסדר אתכם מול רשויות המס בצורה הטובה ביותר.

 

מה אנחנו מציעים לכם?

אנו מציעים לכם ליווי מלא בכל מה שאתם זקוקים לו על מנת להתנהל בתור עצמאיים. בין אם זה פתיחה של התיק ברשויות המס השונות, הנפקת חשבוניות, דיווחים לרשויות המס ועוד. כל פרט כזה מטופל על ידינו בצורה בצורה הטובה ביותר ומאפשר לכם להיות בטוחים כי לא תתקלו בבעיות מול רשויות המס או בחוסרים בדיווח אשר יציבו אתכם מול קנסות מרשויות המס.

 

אז למה אתם מחכים? אם אתם מעוניינים לעבוד בתור שליחים בחברת וולט, פנו אלינו עוד היום ונעניק לכם ליווי מקצועי לאורך כל הדרך.

 

 

זמינים בשבילכם תמיד!