תלוש שכר וולט – כך תעשו זאת

תלוש שכר וולט

מי מכם שעובד בוולט ודאי יודע: אין לו תלוש משכורת והוא צפוי לשלם בסוף השנה מיסים, ולא מעט מהם. בדיווח אצל רואה חשבון או יועץ מס, קיים אפילו סיכוי שהוא יועלה מרמת עוסק פטור לעוסק מורשה, מה שיצריך ממנו לשלם גם מס ערך מוסף (מע"מ) – 17-18% (תלוי בהחלטות האוצר) מהשכר.

 

כמה זה עולה לכם

זה לא סוד שיש לזה עלות, אתם משלמים 3.5% + מע"מ על השירות שלנו ובכך יתרוננו מובהק על פני חברות אחרות שעוסקות בתחום זה. כאשר "עצמאי שכיר" (עצמאי המבקש להיות מדווח כשכיר) מגיע אליהן, הן ידרשו בדרך כלל תעריף מוגדל יותר של 6-7% הכולל בחובו גם את דמי המעביד.

 

שירותים נוספים המתבצעים על ידי בית לעצמאי

בית לעצמאי מעסיקה יועצי מס שיוכלו לייעץ לאנשים שבחרו להישאר עצמאיים, לאו דווקא בוולט אלא גם בעבודות אחרות. הם יסייעו לכם בכל ההתנהלות מול גופי הממשלה ולהגיש מה שצריך לרשויות המס ובכך להכין את שנה הבאה. תלוש שכר וולט למעשה מוציא את העבודה שלכם במשלוחים ממצבת העיסוקים העצמאיים ולכן מי שבחר במסלול זה אך נשאר עצמאי בתחומים אחרים יוכל לקבל שירות עליהם. בכך, עובד במספר עבודות, שמשלוחים בוולט כלולים בהן, מכוסה לחלוטין ברמה הדיווחית ובחובותיו לרשויות המיסים. הירשמו ל- "בית לעצמאי" ותיהנו ממענה מלא לדיווח לרשות המיסים ולגיבוש תיאום מס עבור מספר עבודות שכירות.

 

זמינים בשבילכם תמיד!