חשבונית שכר וולט

"שכיר עצמאי"

חברת וולט הגיעה בסוף 2018 ובשנה האחרונה השתלטה כמעט על כל ענף המסעדנות והמשלוחים במרכז ובתל אביב בפרט. כיום חברת וולט מהווה מקור פרנסה גדול עבור עובדים רבים, בייחוד השליחים.

וולט יצרה מהפכה רצינית בקרב משלוחי המזון והיא מאפשרת לכל מסעדה להציע שירות משלוחים ללא מערך שליחים משלה בקלות וביעילות.

עם כניסתה של וולט לשוק מאות שליחים גויסו לשורותיה וכיום פשוט מאוד להתפרנס בצורה הזאת. נגמרו הימים של הבירוקרטיות והוצאות הרכב, כיום כל מה שאתם זקוקים לו הוא כלי תחבורה פשוט (אופניים, קורקינט או קטנוע), הרשמה כשליח ואתם בפנים.

היות ומדובר בהליך פשוט יחסית, חשוב שתדעו כיצד העבודה עם וולט עובדת, תלוש שכר וולט, תיאום מס וכיוצא בזה. לשם כך, ריכזנו עבורכם את המידע הרלוונטי במאמר הבא:

תלוש שכר וולט

שליחים בחרת וולט אינם עובדים שכירים או עובדי חברה והם נחשבים לפרילנסרים. לכן, כעצמאיים אינכם זכאים לתלוש שכר של שכיר מוולט אלא תאלצו לבחור מאחת משתי אפשרויות – פתיחת תיק עצמאי מול רשויות המס או הסתייעות בשירות של החברה שלנו המאפשרת פתרון של "שכיר עצמאי" ומנפיקה תלוש שכר וולט.

 

פתיחת תיק עצמאי במס הכנסה דורש התעסקות רבה מול רשות המיסים, תשלומים ובירוקרטיה. כעצמאים תצטרכו להיעזר במשרד רואי חשבון, לדווח הכנסות והוצאות ואולי לבצע תיאום מס ועוד…

רוב השליחים יעדיפו להיעזר בחברת קבלן אשר תמיר את החשבונית שלהם לתלוש שכר על שמם בדומה לעבודה כשכיר ובכך לחסוך בהתעסקות רבה ובתשלומים מיותרים לרשויות המס.

 

תלוש וולט עם בית לעצמאי

חברת בית לעצמאי מספקת שירות מקיף לשליחי וולט בכל הנוגע להתנהלות פיננסית ובירוקרטית מול גופי המדינה והרשויות. אנו מספקים מענה מקיף ומקצועי בכל הנושאים שעצמאי בארץ ישראל צריך, מהסדרת תשלומים מול גופי המדינה, מיצוי הנחות וזכויות מול משרדי הממשלה ועד הנפקת תלוש שכר וולט תיקני העומד בסטנדרט של רשות המיסים ומע"מ.

 

לקבלת פרטים חייגו: 03-9444355

או השאירו פניה: