חשבונית שכר וולט

חברת וולט הגיעה בסוף 2018 ובשנה האחרונה השתלטה כמעט על כל ענף המסעדנות והמשלוחים במרכז ובתל אביב בפרט. כיום חברת וולט מהווה מקור פרנסה גדול עבור עובדים רבים, בייחוד השליחים.

וולט יצרה מהפכה רצינית בקרב משלוחי המזון והיא מאפשרת לכל מסעדה להציע שירות משלוחים ללא מערך שליחים משלה בקלות וביעילות.

עם כניסתה של וולט לשוק מאות שליחים גויסו לשורותיה וכיום פשוט מאוד להתפרנס בצורה הזאת. נגמרו הימים של הבירוקרטיות והוצאות הרכב, כיום כל מה שאתם זקוקים לו הוא כלי תחבורה פשוט (אופניים, קורקינט או קטנוע), הרשמה כשליח ואתם בפנים.

במיוחד בתחילת שנת 2019, עם פרוץ מגיפת הקורונה, השירות של חברת וולט הפך להיות חיוני יותר מאי פעם ולא מעט שליחים הצטרפו אל שורות החברה. הסגרים והבידודים אשר הגיעו בעקבות מגיפת הקורונה הובילו רבים למצב בו הם תלויים במשלוחים עד הבית, בין אם אלו משלוחים של דברי מזון, ביגוד, מוצרים שונים לבית ועוד. העליה בביקוש הפכה להיות מהירה ועצמתית מאוד והובילה לעליה משמעותית בביקוש לשליחי וולט באזורים רבים ובערים נרחבות בישראל. עם העליה בביקוש, באה העליה בהיצע. בתקופת הקורונה עבדו עשרות ומאות שליחים תחת המעטפת של חברת וולט, וגם כאשר השגרה חזרה פחות או יותר, עדיין הביקוש לכך נמשך ורבים ממשיכים לעסוק בכך. בין אם בתור עבודה נוספת ובין אם כהכנסה עיקרית.

אם גם אתם שוקלים לעבוד עם חברת וולט, חשוב מאוד שתדעו במה זה כרוך. הכנה נכונה תסייע לכם להיכנס לתחום באופן הרבה יותר טוב, להבין מול מה אתם עומדים ולקבל החלטות חכמות יותר.

היות ומדובר בהליך פשוט יחסית, חשוב שתדעו כיצד העבודה עם וולט עובדת, תלוש שכר וולט, תיאום מס וכיוצא בזה. לשם כך, ריכזנו עבורכם את המידע הרלוונטי במאמר הבא:

תלוש שכר וולט

שליחים בחרת וולט אינם עובדים שכירים או עובדי חברה והם נחשבים לפרילנסרים. לכן, כעצמאיים אינכם זכאים לקבלת תלוש וולט של שכיר מוולט אלא תאלצו לבחור מאחת משתי אפשרויות – פתיחת תיק עצמאי מול רשויות המס או הסתייעות בשירות של החברה שלנו המאפשרת פתרון של "שכיר עצמאי" ומנפיקה תלוש שכר וולט.

פתיחת תיק עצמאי במס הכנסה דורש התעסקות רבה מול רשות המיסים, תשלומים ובירוקרטיה. כעצמאים תצטרכו להיעזר במשרד רואי חשבון, לדווח הכנסות והוצאות ואולי לבצע תיאום מס ועוד…

רוב השליחים יעדיפו להיעזר בחברת קבלן עצמאי שכיר אשר תמיר את החשבונית שלהם לתלוש שכר על שמם בדומה לעבודה כשכיר ובכך לחסוך בהתעסקות רבה ובתשלומים מיותרים לרשויות המס.

תלוש וולט עם בית לעצמאי

חברת בית לעצמאי מספקת שירות מקיף לשליחי חברת קבלן וולט בכל הנוגע להתנהלות פיננסית ובירוקרטית מול גופי המדינה והרשויות. אנו מספקים מענה מקיף ומקצועי בכל הנושאים שעצמאי בארץ ישראל צריך, מהסדרת תשלומים מול גופי המדינה, מיצוי הנחות וזכויות מול משרדי הממשלה ועד הנפקת תלוש שכר וולט תיקני העומד בסטנדרט של רשות המיסים ומע"מ.

השירות של בית לעצמאי מאפשר לשליחי וולט להיות בטוחים כי הם מסודרים מבחינת ההתנהלות מול רשויות המס. מדובר בגופים קשוחים מאוד וההתנהלות מולם עשויה להיות מאוד מורכבת ולא פשוטה כלל. עצמאיים רבים מעידים על כך כי העבודה מול רשויות המס נוטלת מהם זמן רב וגוררת הרבה מאוד כאבי ראש מיותרים.

לכן, במקום להתמודד עם זה ובמקום לבזבז את הזמן היקר שלכם על התעסקות מול הבירוקרטיה, פשוט פנו אלינו – בית לעצמאי.

בדיוק כמו השם שלנו, אנו מספקים גג שלם של כל הצרכים להם זקוקים עצמאיים בישראל ומעניקים ליווי פיננסי ואישי לכל אחד ואחת מלקוחותינו, בין אם אלו חשבוניות, תיאום מס וולט או כל פעולה אחרת, כך שכולם יכולים להיות בטוחים כי בכל מה שנוגע לרשויות המס הם מוגנים והעניינים שלהם מטופלים על הצד הטוב ביותר.

קצת יותר על המודל העסקי של וולט

כאמור, Wolt היא בעצם פלטפורמה של משלוחי מזון אשר החלה את דרכה בפינלנד ומאז הקמתה ועד היום כבר פעילה בלמעלה מ23 מדינות ברחבי העולם, ובתוכן – ישראל. אז איך עובד המודל העסקי שלה אשר הפך אותה לחברה כל כך מצליחה ורווחית? המשיכו לקרוא.

המודל העסקי של וולט מתבסס, כפי שכתבנו בראש עמוד זה, על עצמאיים. למעשה – היא לא מעסיקה שכירים, אלא עובדת כמו עם שותפים. מי שעובד, מרוויח, ומי שלא – לא מרוויח, אך העובדים לא כפופים למעסיק, וחברת וולט לא כפופה ליחסי עובד – מעביד.

וולט למעשה עובדת על ההבנה של העולם המודרני שהיום רוב האנשים לא יכולים להסתדר עם הכנסה ממוצעת אחת, ומחפשים דרכים להגדיל את ההכנסה שלהם בשעות הפנאי.

שותף – שליח של חברת וולט יכול להרוויח על בסיס כמה דברים:

  1. משימה – רווחים שהוא מקבל על ביצוע המשלוחים עצמם.
  2. עמלות מרחק – עמלה נוספת המתקבלת במידה ומרחק המסירה גדול יותר מזה שנכלל בעמלת המשימה הבסיסית. חשוב לדעת כי וולט מחשבת את המרחק לא בהתאם לתנאי הדרך אלא בקו ישר.
  3. עמלת זמינות – תשלום אשר ניתן לשליחים המתחייבים להיות זמינים בשעות קבועות המוגדרות מראש.

בצורה הזו בעצם השליחים יכולים להגיע לרווחים משמעותיים מאוד, במיוחד שליחים אשר עובדים שעות רבות בכל חודש ומבצעים משלוחים רבים. כך גם שכירים אשר עובדים בעבודות מסודרות מעדיפים לבצע השלמת הכנסה עם משלוחים בשעות הערב, וגם סטודנטים או אנשים שלא עובדים בעבודה נוספת ולא יכולים להתחייב למשרה מלאה, יכולים לאפשר לעצמם הכנסה כספית.

אז למה אתם מחכים? אם אתם מעוניינים להתחיל לעבוד בתור שליחים של וולט, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלינו ואנו נדריך אתכם לאורך כל הדרך ונלווה אתכם כך שתתנהלו באופן הטוב והנכון ביותר!

זמינים בשבילכם תמיד!