חשבונית שכר וולט

חברת וולט הגיעה בסוף 2018 ובשנה האחרונה השתלטה כמעט על כל ענף המסעדנות והמשלוחים במרכז ובתל אביב בפרט. כיום חברת וולט מהווה מקור פרנסה גדול עבור עובדים רבים, בייחוד השליחים.

וולט יצרה מהפכה רצינית בקרב משלוחי המזון והיא מאפשרת לכל מסעדה להציע שירות משלוחים ללא מערך שליחים משלה בקלות וביעילות.

עם כניסתה של וולט לשוק מאות שליחים גויסו לשורותיה וכיום פשוט מאוד להתפרנס בצורה הזאת. נגמרו הימים של הבירוקרטיות והוצאות הרכב, כיום כל מה שאתם זקוקים לו הוא כלי תחבורה פשוט (אופניים, קורקינט או קטנוע), הרשמה כשליח ואתם בפנים.

היות ומדובר בהליך פשוט יחסית, חשוב שתדעו כיצד העבודה עם וולט עובדת, תלוש שכר וולט, תיאום מס וכיוצא בזה. לשם כך, ריכזנו עבורכם את המידע הרלוונטי במאמר הבא:

תלוש שכר וולט

שליחים בחרת וולט אינם עובדים שכירים או עובדי חברה והם נחשבים לפרילנסרים. לכן, כעצמאיים אינכם זכאים לתלוש שכר של שכיר מוולט אלא תאלצו לבחור מאחת משתי אפשרויות – פתיחת תיק עצמאי מול רשויות המס או הסתייעות בשירות של החברה שלנו המאפשרת פתרון של "שכיר עצמאי" ומנפיקה תלוש שכר וולט.

פתיחת תיק עצמאי במס הכנסה דורש התעסקות רבה מול רשות המיסים, תשלומים ובירוקרטיה. כעצמאים תצטרכו להיעזר במשרד רואי חשבון, לדווח הכנסות והוצאות ואולי לבצע תיאום מס ועוד…

רוב השליחים יעדיפו להיעזר בחברת קבלן עצמאי שכיר אשר תמיר את החשבונית שלהם לתלוש שכר על שמם בדומה לעבודה כשכיר ובכך לחסוך בהתעסקות רבה ובתשלומים מיותרים לרשויות המס.

תלוש וולט עם בית לעצמאי

חברת בית לעצמאי מספקת שירות מקיף לשליחי וולט בכל הנוגע להתנהלות פיננסית ובירוקרטית מול גופי המדינה והרשויות. אנו מספקים מענה מקיף ומקצועי בכל הנושאים שעצמאי בארץ ישראל צריך, מהסדרת תשלומים מול גופי המדינה, מיצוי הנחות וזכויות מול משרדי הממשלה ועד הנפקת תלוש שכר וולט תיקני העומד בסטנדרט של רשות המיסים ומע"מ.

השירות של בית לעצמאי מאפשר לשליחי וולט להיות בטוחים כי הם מסודרים מבחינת ההתנהלות מול רשויות המס. מדובר בגופים קשוחים מאוד וההתנהלות מולם עשויה להיות מאוד מורכבת ולא פשוטה כלל. עצמאיים רבים מעידים על כך כי העבודה מול רשויות המס נוטלת מהם זמן רב וגוררת הרבה מאוד כאבי ראש מיותרים.

לכן, במקום להתמודד עם זה ובמקום לבזבז את הזמן היקר שלכם על התעסקות מול הבירוקרטיה, פשוט פנו אלינו – בית לעצמאי.

בדיוק כמו השם שלנו, אנו מספקים גג שלם של כל הצרכים להם זקוקים עצמאיים בישראל ומעניקים ליווי פיננסי ואישי לכל אחד ואחת מלקוחותינו, בין אם אלו חשבוניות, תיאום מס וולט או כל פעולה אחרת, כך שכולם יכולים להיות בטוחים כי בכל מה שנוגע לרשויות המס הם מוגנים והעניינים שלהם מטופלים על הצד הטוב ביותר.

אז למה אתם מחכים? אם אתם מעוניינים להתחיל לעבוד בתור שליחים של וולט, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלינו ואנו נדריך אתכם לאורך כל הדרך ונלווה אתכם כך שתתנהלו באופן הטוב והנכון ביותר!

לקבלת פרטים חייגו: 03-9444355

או השאירו פניה: