חשבונית שכר וולט

חברת וולט הגיעה בסוף 2018 ובשנה האחרונה השתלטה כמעט על כל ענף המסעדנות והמשלוחים במרכז ובתל אביב בפרט. כיום חברת וולט מהווה מקור פרנסה גדול עבור עובדים רבים, בייחוד השליחים.

וולט יצרה מהפכנה רצינית בקרב משלוחי המזון והיא מאפשרת לכל מסעדה להציע שירות משלוחים ללא מערך שליחים משלה בקלות וביעילות.

עם כניסתה של וולט לשוק מאות שליחים גוייסו לשורותיה וכיום פשוט מאוד להתפרנס בצורה הזאת. נגמרו הימים של הבירוקרטיות והוצאות הרכב, כיום כל מה שאתם זקוקים לו הוא כלי תחבורה פשוט (אופניים, קורקינט או טוסטוס), הרשמה כשליח ואתם בפנים.

היות ומדובר בהליך פשוט יחסית, חשוב שתדעו כיצד העבודה עם וולט עובדת, תלוש שכר וולט, תיאום מס וכיוצא בזה. לשם כך, ריכזנו עבורכם את המידע הרלוונטי בפוסט הבא.

תלוש שכר וולט

שליחים בחרת וולט אינם עובדים שכירים או עובדי חברה והם נחשבים לפרילנסרים. לכן, כשליחים אינכם זכאים לתלוש שכר מוולט אלא תאלצו לבחור מאחת משתי אפשרויות – פתיחת תיק עצמאי מול רשויות המס או הסתייעות בשירות של חברה בסגנון שלנו המאפשרת פתרון של "שכיר עצמאי" ומנפיקה תלוש וולט.

פתיחת תיק עצמאי במס הכנסה דורש התעסקות רבה מול רשות המיסים, תשלומים ובירוקרטיה. כעצמאים תצטרכו להיעזר במשרד רואי חשבון, לדווח הכנסות והוצאות ואולי לבצע תיאום מס.

רוב השליחים יעדיפו להעזר בחברה חיצונית אשר תמיר את החשבונית שלהם לתלוש שכר על שמם בדומה לעבודה כשכיר ובכך לחסוך בהתעסקות רבה.

תיאום מס וולט

בתור עצמאים אתם מחוייבים לדיווח הכנסות חודשיות או שנתיות לרשות המיסים, לשלם ביטוח לאומי ובמידה ועברתם את רף ההכנסה לעוסק פטור גם תשלום למע"מ. תיאום מס וולט, רלוונטי במצבים בהם אתם עובדים ביותר מעבודה אחת ועליכם לתאם את סטטוס השכר שלכם בשביל לא לשלם מיסים "כפולים" לרשויות מס ההכנסה.

תלוש וולט עם בית לעצמאים

חברת בית לעצמאים מספקת שירות מקיף לשליחי וולט בכל הנוגע להתנהלות פיננסית ובירוקרטית מול גופי המדינה. אנו מספקים מענה מקיף ומקצועי בכל הנושאים שעצמאי בארץ ישראל צריך, מהסדרת תשלומים מול גופי המדינה, מיצוי הנחות וזכויות מול משרדי הממשלה ועד הנפקת תלוש שכר וולט תיקני העומד בסטנדרט של רשות המיסים ומע"מ.

יש לנו ניסיון עשיר ורחב בצד העצמאים והשליחים כאחד היות והיינו שם מספר שנים ואנו מכירים את הצרכים שלכם מקרוב.

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה!

נשמח לעזור, לשתף מהידע הרחב שלנו וכמובן לדאוג לכל הצרכים הפיננסים שלכם בתור שליחים עצמאים של וולט.

 

לקבלת פרטים חייגו: 03-9444355

או השאירו פניה: